ONE TOWER
Haberler

One Tower, Başkent'e yön verecek

Haber Tarihi 25 Haziran 2014

Modern şehirleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ankara’nın en yüksek konut kulesi olacak One Tower, yılların eskitemeyeceği modern mimarisi, ayrıcalıklı donatılarıyla yalnızca Oran’ın değil Ankara’nın sembol projesi olmaya aday

Devamı


DAVETLİSİNİZ ..!

Haber Tarihi 18 Haziran 2014

Ankara'nın en iyi noktası Oran şehrinde; spor alanları, çocuk kulübü, doğayla dost yapısı, zamandan kazandıran asistan hizmetleri ve One Tower AVM ayrıcalığıyla sizi bekleyen bir yaşam var. Üstelik esnek ödeme seçenekleriyle bu yaşama ulaşmak çok kolay.

0312 483 03 03


"Uyuyan Güzel" konulu fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü

Haber Tarihi 11 Mayıs 2014

Bir sanat galerisine dönen One Tower Satış Ofisi'nde Anneler Günü nedeniyle açılan "Uyuyan Güzel" konulu fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü. Fotoğraf Sanatçısı Aytül Keskin'in doğum fotoğraflarının yer aldığı siyah-beyaz ve renkli fotoğraflardan oluşan sergiye çok sayıda davetli katıldı.
Ankara'nın Prestiji

Ankara'nın en yüksek bölgelerinden Oran Şehri'nde, 185 metre yüksekliğiyle göz alıcı bir proje... Zirvede konumlanan One Tower; muhteşem göl, orman ve şehir manzarasına en geniş açıdan bakıyor.

DAVETLİSİNİZ ..!

Ankara'nın en iyi noktası Oran şehrinde; spor alanları, çocuk kulübü, doğayla dost yapısı, zamandan kazandıran asistan hizmetleri ve One Tower AVM ayrıcalığıyla sizi bekleyen bir yaşam var. Üstelik esnek ödeme seçenekleriyle

-->